Кременчук працює з МВС над внесенням всіх блокпостів до реєстру задля безпеки міста

Кременчук працює з МВС над внесенням всіх блокпостів до реєстру задля безпеки міста | Oblnews - Новини Полтаської області

Військові планують скоротити перелік блокпостів, щоб спростити рух дорогами. У Кременчуці хочуть залишити усі, що є, адже таким чином місто захищає себе від можливого наступу ворога.

«Разом з усіма кременчужанами ми створили  в місті розгалужену мережу укріплень і оборонних споруд. Вже облаштовано блок-пости на всіх в’їздах у місто та у важливих стратегічних точках. Наразі працюємо з МВС над внесенням усіх наших блок-постів і оборонних споруд у національний реєстр, щоб не прибирати жодного. Як відомо, Кременчук знаходиться на перетині важливих шляхів. Ми є містом-фортецею. Будемо робити все можливе і неможливе, щоб не дати ворогу захопити наше місто», – повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький 14 березня.

Фотографувати блокпости, обговорювати місця їх розташування, а також писати про це у соцмережах заборонено.

Тим часом До Міністерства внутрішніх справ звертаються українці зі скаргами про те, що на дорогах створили занадто багато блокпостів і це ускладнює евакуацію людей з районів активних бойових дій та доставку гуманітарної допомоги.

Перевірки документів і автотранспорту на в’їздах у міста є цілком обґрунтованими. При цьому на виїзд перевірка буде лише вибірковою. Невдовзі створять перелік актуальних блокпостів, а всі інші приберуть:

«Це заощадить час, пальне, а головне – сили й нерви людей. Як цивільних, так і військових. У кого виникатимуть проблеми проїзду через блокпости – телефонуйте на 102», – каже очільник Міністерства внутрішніх справ Денис Монастирський.

Нагадаємо, областю їздять люди на автомобілях і запитують жителів про розташування військових частин, блокпостів, щоб передати продукти. Правоохоронці просять нічого не говорити, а номера та марку автомобіля передавати до поліції або територіальної оборони.

На Полтавщині продовжують виявляти можливих посібників ворога.

Повідомляти про російську техніку та диверсійно-розвідувальні групи можна на 102 або офіційний чат-бот @stop_russian_war_bot. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування.

В разі перебоїв в роботі бота, надсилайте інформацію в особисті повідомлення телеграм-акаунту @stop_russian_war.