У Кременчуцькому районі чоловік дубиною забив сусідського собаку

У Кременчуцькому районі чоловік дубиною забив сусідського собаку | Oblnews - Новини Полтаської області

17 березня до редакції «Кременчуцький ТелеграфЪ» звернулась читачка Яна з Обознівки на Глобинщині, яка розповіла моторошну історію про те, як сусід вбив її собаку. 

За словами жінки, собака був лагідний і увесь час був прив’язаним у дворі. Але через сирени пес злякався, відірвався і втік до сусіда у двір. Це настільки не сподобалось сусіду, що той забив тварину на смерть. 

– Я розумію, що зараз люди помирають, але для мене це теж горе. Сусід по-звірячому, на очах у моєї тітки, в моєму ж дворі, дубиною убив мого собаку. Тітка намагалась сховати собаку за спину, але сусід витяг собаку за ланцюг з двору, і вже на вулиці, на очах у сусідів добив. Потім відтягнув мертвого, скаліченого пса у посадку і прикопав, – розповіла Яна.  

Жінка звернулася в поліцію і написала заяву. Нагадаємо, що існує ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за цією статтею – позбавлення волі до 8 років. Наприклад, у цьому році 2 роки іспитового строку отримав мешканець Полтавщини за вбивство кота. А садист з Лубен, який повісив кошеня, проведе півроку за ґратами.

За матеріалом Кременчуцький ТелеграфЪ