У Полтаві поліція з’ясовує обставини передачі об’єктів цивільної оборони стороннім особам

У Полтаві поліція з’ясовує обставини передачі об’єктів цивільної оборони стороннім особам | Oblnews - Новини Полтаської області

За попередніми даними слідства, посадові особи Полтавської міської ради у 2000-му та 2008 роках передали об’єкти цивільної оборони стороннім особам для використання їх у комерційній сфері (магазини, пекарні тощо). Унаслідок таких безвідповідальних рішень полтавці не змогли скористатися окремими приміщеннями, призначеними для укриття населення під час війни.

За даним фактом слідчим підрозділом Полтавського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської окружної прокуратури, розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 364 (Зловживанням владою або службовим становищем) КК України.

Тривають слідчі дії.

Шановні мешканці Полтавщини!

Якщо вам відома інформація про випадки нецільового використання об’єктів цивільної оборони, просимо одразу повідомляти поліцію за номером “102”, на застосунок чат-боту в Телеграм: @Police102Poltava, на месенджер Фейсбук Поліція Полтавської області або будь-яким іншим зручним для вас способом. Поліція реагуватиме миттєво та забезпечить вільний доступ громадян до захисних споруд.

ГУНП у Полтавській області