200 тис. доларів США за керівну посаду в Держінспекції містобудування: у Полтаві судитимуть адвоката

200 тис. доларів США за керівну посаду в Держінспекції містобудування: у Полтаві судитимуть адвоката | Oblnews - Новини Полтаської області

Полтавською обласною прокуратурою до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього працівника правоохоронного органу, а нині адвоката, якому інкримінують незакінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману в особливо великому розмірі, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України).     

За даними слідства, адвокат шляхом обману намагався заволодіти 200 тис. доларів США за допомогу жителю Полтави у працевлаштуванні на керівну посаду в Північно-Східне міжрегіональне головне управління Державної інспекції містобудування України.

Після одержання частини коштів: 20 тис. дол. США чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Злочин виявлено та розслідувано територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, та слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Полтавській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Полтавській області.