На Полтавщині конфіскували 2 авто у нетверезих водіїв та 12 громадян залучили до громадських робіт за порушення комендантської години

На Полтавщині конфіскували 2 авто у нетверезих водіїв та 12 громадян залучили до громадських робіт за порушення комендантської години | Oblnews - Новини Полтаської області

Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 553 транспортних засоби й 947 підозрілих осіб. 12 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Також вилучено 2 транспортних засоби за керування у стані сп’яніння. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковану автівку можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Окрім того, 12 громадян залучено до виконання громадських робіт за порушення обмежень комендантської години. Нагадаємо, на Полтавщині комендантська година триває з 20:00 до 6:00.

У визначений Радою оборони області комендантський час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

На Полтавщині конфіскували 2 авто у нетверезих водіїв та 12 громадян залучили до громадських робіт за порушення комендантської години | Oblnews - Новини Полтаської області

ГУНП у Полтавській області