До екопарку під Полтавою евакуюють альпака через обстріли Харкова

До екопарку під Полтавою евакуюють альпака через обстріли Харкова | Oblnews - Новини Полтаської області

З «Фельдман–Екпопарку» евакуюють тварин через активні бойові дії в місті. Частина з них розмістилася у безпечних вольєрах харківського зоопарку, а частину продовжують евакуювати до Ковалівки, – повідомив засновник харківського екопарку Олександр Фельдман.

З екопарку в Харкові 20 березня вдалося евакуювати чотирьох орангутантів, 9 шимпанзе та 22 альпака. Тепер на території екопарку лишилися людиноподібні мавпи, яких прийняли в зоопарку.

Альпака поки що перебувають вдома у Фельдмана, але їх вивезуть в екопарк у Ковалівці:

«Спасибі нашим працівникам та волонтерам, які не побоялися обстрілів і приїхали рятувати тварин, нашим колегам, які погодилися їх прийняти та усім небайдужим людям, які надали фінансову підтримку й зробили рятувальну операцію можливою. Евакуація тварин екопарку ми будемо продовжувати навіть опинившись на лінії вогню».

19 березня російські окупанти обстріляли харківський екопарк. Внаслідок обстрілу зруйнували вольєри з благородними оленями. Дев’ятеро тварин загинули від осколків, 20 – втекли до лісу.

17 березня внаслідок обстрілу зруйнували зимові вольєри людиноподібних мавп, загинули два орангутани та шимпанзе.

1 березня з екопарку після обстрілу втекли червоні вовки. Частина скляних вітрин на вольєрах приматів та дрібних хижаків була пошкоджена і перелякані тварини почали вибігати із загороджень.

Нагадаємо, волонтери з «Полтавського Батальйону Небайдужих» продовжують збирати кошти для домашніх тварин, що страждають через війну.

На залучені гроші закуповують корми, які направляють у міста, де тривають бойові дії. Крім того, їжу для тварин передають у полтавські притулки, а також родинам, які власним коштом утримують багатьох улюбленців. Також небайдужі шукають клітки для евакуації тварин із зони бойових дій.

Інформує “Зміст”