На Полтавщині поліція вилучила близько 7 000 літрів спиртного

На Полтавщині поліція вилучила близько 7 000 літрів спиртного | Oblnews - Новини Полтаської області

Завдяки співпраці поліції з місцевими жителями, які усвідомлюють стратегічну необхідність заборони на спиртне в умовах воєнного часу та допомагають правоохоронцям виявляти такі факти, за 21 день дії заборони вже вилучено близько 7 000  літрів алкогольної продукції.

Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини, повідомив: «За підсумками превентивних рейдів вилучено більше ніж 6 900 літрів різної алкогольної продукції та спиртовмісних напоїв. Зокрема, близько 4 000 літрів самогону та браги, що були знищені на місці».

Нагадаємо, заходи з посилення контролю за станом дотримання в населених пунктах Полтавщини заборони на продаж алкоголю реалізуються з 1 березня цього року. Уведені правові обмеження обґрунтовані вимогами Законів України «Про введення воєнного стану», «Про правовий режим воєнного стану», визначені наказом Полтавської обласної військової адміністрації «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі» та рішенням Ради оборони області.

«Вкотре звертаюсь до тих, хто не зважаючи на важкий для країни час не полишає намірів збагатитися на продажу алкоголю! Поліція діятиме жорстко та принципово, відповідно до умов воєнного стану. Згідно з рішенням ради оборони Полтавської області, весь вилучений алкоголь та спиртовмісні напої будуть знищені», – наголосив полковник поліції.

Відділ комунікації поліції Полтавщини