На Полтавщині залучили 12 людей до громадських робіт через порушення комендантської години

На Полтавщині залучили 12 людей до громадських робіт через порушення комендантської години | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині залучили 12 людей до громадських робіт через порушення комендантської години. Порушники виконуватимуть громадські роботи строком до 24 годин, – повідомили в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини 22 березня.

Раніше начальник поліції області Євген Рогачов говорив, що у разі порушення громадянами обмежень комендантської години без обґрунтованих поважних причин, поліцейські доставлятимуть правопорушників у відділення поліції та долучатимуть їх до виконання громадських робіт.

Із 19 березня в області комендантська година триватиме з 20:00 до 6:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх матимуть винятково працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області. Отримання перепусток координують райдержадміністрації.

Нагадаємо, 21 березня на Полтавщині правоохоронці спільно з громадянами перевірили 947 підозрілих людей.

12 людей доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.