На Полтавщині протягом доби поліцейські затримали 8 підозрілих осіб та конфіскували 3 транспортні засоби

На Полтавщині протягом доби поліцейські затримали 8 підозрілих осіб та конфіскували 3 транспортні засоби | Oblnews - Новини Полтаської області

Працівники районних органів поліції Полтавщини протягом 22 березня перевірили 805 транспортних засобів й 2217 підозрілих осіб. 8 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Також у нетверезих водіїв вилучено 3 транспортних засоби. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковану автівку можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Окрім того, 5 громадян залучено до виконання громадських робіт за порушення обмежень комендантської години. Нагадаємо, на Полтавщині комендантська година триває з 20:00 до 6:00.

Поліція закликає громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

ГУНП у Полтавській області