Від початку дії заборони на продаж алкоголю на Полтавщині поліція вилучила понад 10 000 літрів спиртного

Від початку дії заборони на продаж алкоголю на Полтавщині поліція вилучила понад 10 000 літрів спиртного | Oblnews - Новини Полтаської області

За 22 дні заборони на алкоголь поліція провела в населених пунктах області більше ніж 900 профілактичних рейдів. За підсумками перевірок викрито кілька сотень точок кустарного виготовлення, зберігання та підпільного продажу алкогольної продукції та спиртовмісних напоїв.

Завдяки співпраці поліції з місцевими жителями, які в умовах воєнного стану активно допомагають правоохоронцям виявляти правопорушення, вилучено більше ніж 10 000 літрів різної алкогольної продукції та спиртовмісних напоїв. Зокрема, понад 5,5 тисяч літрів самогону та браги, що були знищені на місці.

Євген Рогачов зазначив:

«Алкоголь – це подвійне зло для України, яка змушена концентрувати свої сили та засоби на широкомасштабному протистоянні російському агресорові. Насамперед тому, що на людей, які вживають алкоголь, взагалі не можна покластися у вирішенні стратегічно важливих завдань. По-друге, правоохоронцям доводиться витрачати час на врегулювання конфліктів, що виникають на ґрунті вживання алкоголю, тоді як у них чимало інших пріоритетних напрямів, які вимагають значної уваги! Зокрема: підтримання правопорядку, забезпечення безпеки населення, а також виявлення внутрішніх загроз, що можуть вплинути на стан національної безпеки України.

Тож наполегливо раджу громадянам утриматися від вживання алкогольної продукції, оскільки для збереження життя та здоров’я в умовах війни потрібен тверезий погляд та здоровий глузд. А нечистих на руку підприємців попереджаю, що весь вилучений алкоголь підлягатиме знищенню на місці».

Нагадаємо, заходи з посилення контролю за станом дотримання в населених пунктах Полтавщини заборони на продаж алкоголю реалізуються з 1 березня цього року. Уведені правові обмеження обґрунтовані вимогами Законів України «Про введення воєнного стану», «Про правовий режим воєнного стану», визначені наказом Полтавської обласної військової адміністрації «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі» та рішенням Ради оборони області.

ГУНП у Полтавській області