З початку війни на Полтавщині знешкодили 8 вибухонебезпечних предметів

З початку війни на Полтавщині знешкодили 8 вибухонебезпечних предметів | Oblnews - Новини Полтаської області

Із початку широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України працівники вибухотехнічної служби поліції Полтавщини здійснили більше 100 службових виїздів, під час яких перевірено 120 об’єктів, де знешкоджені вісім вибухонебезпечних предметів.

Усі розірвані боєприпаси були ідентифіковані, а їх залишки зібрані як речові докази воєнних злочинів. Решта об’єктів не містили вибухових матеріалів і не мали загрози для населення.

У разі виявлення підозрілого предмета, який може знаходитися без нагляду в місцях масового скупчення людей чи в будь-якому іншому місці:

  • не підходьте до нього близько та не чіпайте його (не беріть у руки, не нагрівайте, не стукайте, не штовхайте);
  • подбайте, щоб ніхто з людей не заходив у потенційно небезпечну зону. Для цього позначте місце знахідки яскравою тканиною, гілкою або стрічкою;
  • про виявлення небезпечної знахідки негайно повідомляйте до поліції (102), рятувальників (101), штабу територіальної оборони або органу влади;
  • дочекайтеся на безпечній відстані (на вулиці – не менше 100 метрів, а в приміщенні – не менше 50 метрів) приїзду фахівців та покажіть місце, де виявлено підозрілий предмет.

Далі працюватимуть професіонали вибухотехнічної служби, які подбають про безпеку громадян.

Нагадаємо, Поліція Полтавщини попереджає про можливі вибухонебезпечні пастки в лісових масивах

ГУНП у Полтавській області