24 березня погоджено сім гуманітарних коридорів у Київській, Запорізькій та Донецькій областях

24 березня погоджено сім гуманітарних коридорів у Київській, Запорізькій та Донецькій областях | Oblnews - Новини Полтаської області

В Україні на 24 березня погоджено сім гуманітарних коридорів для евакуації людей із населених пунктів, постраждалих унаслідок російського вторгнення. Про це повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

У Донецькій області запланована евакуація з міста Маріуполя до міста Запоріжжя за маршрутом Бердянськ – Запоріжжя. Місце збору – спорткомплекс на вул. Мелітопольське шосе, 27.

«24 автобуси зараз перебувають на в’їзді до міста Бердянська, до них уже незабаром має приєднатися ще 21 автобус – вони з 6-ї години ранку виїхали з міста Токмака. Після проходження блокпосту на в’їзді до міста автобуси відразу будуть подані до місця збору маріупольців і почнуть евакуацію», – зазначила віце-прем’єр-міністр.

Також, за її словами, бензовоз має поновити запаси пального для маріупольців у місті Бердянську. Адреси для дозаправки: просп. Східний, 4А та вул. Мелітопольське шосе, 87Б.

Будуть поповнені запаси продуктів і медикаментів у штабах допомоги мешканцям Маріуполя.

«Чекаємо обіцяного звільнення наших водіїв і рятувальників з ДСНС у Мангуші. Будемо намагатися дістатися до Мелекіного й Нікольського сьогодні», – наголосила Ірина Верещук.

У Запорізькій області також погоджено декілька гуманітарних коридорів:

  • З міста Пологи до Запоріжжя. Місце збору – міська рада.
  • З міста Мелітополя до Запоріжжя. Місце збору – пожежна частина № 9.

Автобуси для евакуації відправлені з міст Запоріжжя та Токмак.

У Київській області люди матимуть змогу евакуюватися за такими маршрутами:

  • Із смт Велика Димерка до Броварів. Місце збору – будинок селищної ради на вул. Бобрицька,1.
  • Із села Богданівка до Броварів. Місце збору – сільрада на вул. Богдана Хмельницького, 219.
  • З міста Макарова до міста Житомира. Місце збору – сільська рада, вул. Ростовського, 30.
  • Із села Бервиця до міста Бровари. За словами Ірини Верещук, люди мають самостійно дістатися з Бервиці до мосту між селами Мокрець і Заворичі та перейти річку Трубіж у напрямку вулиці Радгоспної.

Автобуси для евакуації будуть відправлені з міст Бровари та Біла Церква.

Офіційне інтернет-представництво