На Полтавщині за минулу добу сталися 32 пожежі

На Полтавщині за минулу добу сталися 32 пожежі | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині 30 пожеж на відкритій території, одна лісова пожежа та одна — на сміттєзвалищі.

Вогонь знищив 43 гектари сухої рослинності, 50 кв. метрів сміття та 0,2 га лісової підстилки, – повідомляє обласне управління ДСНС.

«Правоохоронні органи спільно з рятувальниками продовжують виявляти паліїв. Так, за минулу добу рятувальники Полтавщини виписали максимальні штрафи паліям у Лубенському та Миргородському районах, – йдеться у повідомленні. — Навмисні підпали, зокрема і сухої рослинності розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна!»

“Вашими діями ви відволікаєте оперативні служби, завдаєте шкоду навколишньому середовищу та допомагаєте ворогові. Лише за минулу добу на території Полтавської області виникла 1 лісова пожежа, 30 пожеж на відкритій території та одна пожежа на сміттєзвалищі. Внаслідок займань було знищено 43 гектари сухої рослинності, 50 кв. метрів сміття та 0,2 га лісової підстилки” – повідомляє Головне управління ДСНС України у Полтавській області.

Правоохоронні органи спільно з рятувальниками продовжують виявляти паліїв. Так, за минулу добу рятувальники Полтавщини виписали максимальні штрафи паліям у Лубенському та Миргородському районах. 

Ще раз нагадуємо, що навмисні підпали, зокрема і сухої рослинності розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна! 

У випадку коли бачите пожежу або як хтось намагається підпалити траву: дитина чи дорослий, негайно телефонуйте за номером 102 та за номером 101.

На Полтавщині за минулу добу сталися 32 пожежі | Oblnews - Новини Полтаської області