Полтавська прокуратура перерахувала майже 100 тис. грн застави двох корупціонерів на підтримку ЗСУ

Полтавська прокуратура перерахувала майже 100 тис. грн застави двох корупціонерів на підтримку ЗСУ | Oblnews - Новини Полтаської області

З початку війни фігурантів корупційних справ масово відпускають під особисте зобов’язання. При цьому їх застави перераховують на підтримку ЗСУ за особистими заявами

Полтавською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальні акти стосовно 2 колишніх правоохоронців, яким інкримінують одержання неправомірної вигоди (ч. ч. 1, 3 ст. 368 КК України).

Під час досудового розслідування до вказаних осіб застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Наразі на підставі ухвал Новосанжарського районного суду Полтавської області та Октябрського районного суду Полтави чоловікам змінено запобіжні заходи на особисте зобов’язання.

Сплачені обвинуваченими кошти у виді застави на загальну суму майже 100 тис. грн перераховано на підтримку Збройних Сил України.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалося територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Пресслужба Полтавської обласної прокуратури