На Полтавщині поліція конфіскувала 7 автомобілів та затримала 13 підозрілих осіб: звіт за добу

На Полтавщині поліція конфіскувала 7 автомобілів та затримала 13 підозрілих осіб: звіт за добу | Oblnews - Новини Полтаської області

Поліція Полтавщини минулої доби перевірили 674 транспортних засоби й 2 346 підозрілих осіб. 13 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Також у нетверезих водіїв вилучено 7 транспортних засобів. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковану автівку можуть передати для потреб ЗСУ, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 20:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

ГУНП у Полтавській області