У Гадяцькій громаді переселенців безкоштовно годують обідами та запрошують на роботу в лікарню

У Гадяцькій громаді переселенців безкоштовно годують обідами та запрошують на роботу в лікарню | Oblnews - Новини Полтаської області

У Гадяцькій громаді вимушених біженців забезпечують гарячим харчуванням і харчовими наборами, а міська лікарня готова працевлаштувати лікарів.

Харчування здійснюється двічі на день сім днів на тиждень за адресою вулиця Драгоманова, 16:

  • обід 11.00 – 13.00;
  • вечеря 16.30 – 17.45.

Очільниця відділу соціального захисту Гадяцької міської ради Леся Ільїна розповіла про затверджене меню програми гарячого харчування.

«Розрахували меню на мінімальну вартість з можливістю забезпечити потреби в кілокалоріях. Тижневе меню складається з 14 прийомів їжі. Серед перших страв борщ, капусняк та суп. Другі страви – картопля, каші та макарони з сосисками, м’ясом або ж смаженою рибою», — повідомила Леся Ільїна.
Наразі за програмою харчують 70 людей, які проживають у гуртожитках та дитячих садочках, де немає умов для приготування їжі.

Для того, щоб отримати талон на харчування або харчовий набір, необхідно зареєструватися як внутрішньо переміщена особа в Гадяцькій міській раді.

Також Гадяцька міська лікарня готова працевлаштувати лікарів, які вимушено переїхали чи збираються переїхати із зони активних бойових дій.

Пріоритетні спеціальності: анестезіолог, травматолог, медицина невідкладних станів, педіатр-неонатолог. Але розглядатимуть заявки від лікарів усіх спеціальностей.

Детальна інформація за телефонами:

  • 050 218 25 25;
  • 096 218 25 25.