Понад 600 транспортних засобів та близько тисячі підозрілих осіб перевірили правоохоронці на Полтавщині за минулу добу

Понад 600 транспортних засобів та близько тисячі підозрілих осіб перевірили правоохоронці на Полтавщині за минулу добу | Oblnews - Новини Полтаської області

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили понад 600 транспортних засобів та близько тисячі підозрілих осіб.

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 618 транспортних засобів та 985 підозрілих осіб. П’ятеро з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини.

Також у нетверезих водіїв вилучено 5 транспортних засобів. Відповідно до рішення Ради оборони області конфісковані автівки можуть передати для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту Батьківщини від ворога.

Окремо нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 20:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

Вдячні громадянам за розуміння та співпрацю! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Полтавщини