Поліція Полтавщини закликає громадян дотримуватись правил світломаскування

Поліція Полтавщини закликає громадян дотримуватись правил світломаскування | Oblnews - Новини Полтаської області

У зв’язку з воєнним станом на Полтавщині діє комендантська година і встановлений спецрежим світломаскування. Сумлінне дотримання громадянами встановлених правил може зберегти життя і допомогти українській армії та правоохоронцям впевнено руйнувати ворожу тактику терору проти цивільного населення.

Однак, попри багаточисленні звернення поліції та органів місцевої влади до громадян з проханням дотримуватися світломаскування в комендантську годину, деякі мешканці та гості Полтавщини, на жаль, продовжують нехтувати важливими для збереження життя рекомендаціями та наражати на небезпеку свої та сусідські родини.    

З метою збереження життя людей, начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов вкотре закликає підприємців, керівників установ, підприємств і організацій та цивільне населення  бути непомітними для ворога.

«Під час комендантської години громадянам необхідно вимикати світло у будинках, квартирах,  щільно зашторювати вікна, а також вимикати освітлення територій та будівель, підсвічування рекламних вивісок, банерів та біл-бордів. Пам’ятайте, що в умовах війни світло на вулиці чи з вікон будинків допомагає ворогу орієнтуватися на місцевості й наносити нищівні удари вночі. Не нехтуйте правилами світломаскування, подбайте про власну безпеку та безпеку вашого населеного пункту» – наголошує Євген Рогачов.

Слід також звернути увагу комендантам та адміністраціям гуртожитків, де проживає студентська молодь та тимчасово переміщені громадяни з інших областей, на суворому дотриманні правил світломаскування. Адже ціна ігнорування заходів безпеки – людські життя.  

Нагадаємо, Євген Рогачов: Світломаскування – це обов’язковий захід, який в умовах війни допоможе убезпечити наш дім від обстрілів та зберегти людські життя

Відділ комунікації поліції Полтавської області