Понад тисячу транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб перевірили на Полтавщині за минулу добу

Понад тисячу транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб перевірили на Полтавщині за минулу добу | Oblnews - Новини Полтаської області

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили понад тисячу транспортних засобів та більше ніж 2 300 підозрілих осіб.

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1 128 транспортних засобів та 2 315 підозрілих осіб. 4 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності», – повідомив Євген Рогачов, начальник поліції Полтавщини.

Нагадаємо, комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах!

Зауважимо, що згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах.

Вдячні громадянам за розуміння та співпрацю! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Полтавщини