Екопарк “Ковалівка” приймає евакуйованих тварин з Харкова

Екопарк "Ковалівка" приймає евакуйованих тварин з Харкова | Oblnews - Новини Полтаської області

З Харкова на Полтавщину евакуювали приматів, птахів, хижаків, ссавців, плазунів.

У селі Ковалівка, що в Полтавському районі, функціонує Екопарк “Ковалівка”. Там утримують диких тварин і птахів. З початком повномасштабного вторгнення російських окупантів до парку почали вивозити тварин з парку Фельдмана в Харкові, адже місто вже більше місяця перебуває під обстрілами з боку окупантів. 

До парку продовжують евакуйовувати тварин, серед яких лемури, альпаки, мавпи, сім’я тапірів, древесні дикобрази, ігуани, черепахи, ягуари, кенгуру, пару гепардів, диких екзотичних птахів.  

Благодійні фонди, волонтери, підприємці, фермери, місцеві мешканці допомагають кормами(комбікорм, сіно, зерно, овочі, фрукти), ветеринарними препаратами, матеріалами для вольєрів, доставкою продуктів. 

“Щоденно люди приносять неймовірну кількість кормів, препаратів і засобів по догляду за тваринами!”, — йдеться в дописі. 

Однак наразі є необхідність в будматеріалах та гуманітарній допомозі для утриманців у вигляді кормів: зерно будь-яке, сіно, зелень (салат, цибуля), огірки свіжі, перець, помідори, манго, авокадо, арахіс, м’ясо (окрім свинини), риба. Як допомогти та куди звертатися — більше інформації на сторінці Екопарку

Екопарк на Полтавщині у квітні відкритий для відвідувачів з 9 до 17 години. Гостям пропонують придбати корм для тварин на території парку та погодувати їх.

Джерело: Comments.ua