Ювенальна поліція Полтави дбає про безпечне дозвілля дітей

Ювенальна поліція Полтави дбає про безпечне дозвілля дітей | Oblnews - Новини Полтаської області

В умовах воєнного стану працівники ювенальної превенції поліції міста Полтави приділяють особливу увагу створенню безпечного середовища для дітей. Головна мета – убезпечити підростаюче покоління від існуючих під час війни ризиків.

У обласному центрі 6 квітня працівники ювенальної превенції Полтавського районного управління поліції провели превентивну роботу з власниками та продавцями закладів торгівлі. Головна мета заходу – недопущення фактів продажу алкоголю і тютюну дітям.

У ході спілкування поліцейські роз’яснили підприємцям та продавцям юридичні наслідки за порушення чинного законодавства, що забороняє продаж алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім та залишили в закладах тематичні наліпки.

Шановні мешканці Полтави!

Якщо вам відомі випадки продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів, просимо повідомляти про такі факти в поліцію за номерами:  050-606-29-19, 51-77-55 (чергова частина Полтавського районного управління поліції),  або 102 із вказанням конкретної адреси закладу торгівлі, працівники якого порушують чинне законодавство.

Відділ комунікації поліції Полтавщини