Полтавець Ігор Гетало розповів, як потрапив під ворожий обстріл під час ліквідації пожежі

Полтавець Ігор Гетало розповів, як потрапив під ворожий обстріл під час ліквідації пожежі | Oblnews - Новини Полтаської області

10 квітня під час ліквідації наслідків ворожого обстрілу у Дніпрі рятувальниками, росіяни нанесли ще один удар внаслідок якого постраждали пожежник. Серед них був Ігор Гетало. Він розповів, що зайшов всередину об’єкту на якому працював, розпочалася «повітряна тривога» і вже за 1 хвилину стався удар, – за інформацією  інтерв’ю виданню «Інформатор», від 11 квітня.

Ігор Гетало та його колега Микола Яковлев отримали поранення кінцівок уламками. Пресофіцерку Управління ДСНС у Дніпропетровській області Євгенію Дудку прооперували й нині вона у тяжкому стані перебуває в реанімації, але у свідомості.  Під її бронежилет потрапив уламок. Тепер на дівчину чекає довга реабілітація.

«Будівля була дуже завалена і по рації передали про повітряну тривогу. Хлопці, які були ближче до виходу, аніж я, вийшли з приміщення. 1 хвилина і все – вибух. Без попередження, без нічого. Я всім кажу, що я не знаю як ми взагалі вижили. Вибух трапився від мене в семи метрах. Після нього одразу голова, не розумієш чи ти живий. Я не знаю як я встав і, на жаль, коли я виходив я знайшов Євгенію Дудку. Почав витягати і я поруч з нею впав. Добре, що зі мною була аптечка».

Рятувальники хвилювалися чи буде ще один приліт, тому діяли швидко. Тепер Ігор Гетало планує повернутися на службу якнайшвидше, хоча йому пропонували обрати більш спокійну роботу.