На Полтавщині випікатимуть паски для військових, тероборони та переселенців

На Полтавщині випікатимуть паски для військових, тероборони та переселенців | Oblnews - Новини Полтаської області

У Сергіївській громаді випікатимуть паски для військових, тероборони та переселенців.

Кожну 10 паску, випечену на одній з пекарень Полтавщини, передаватимуть на благодійність. Таким чином, хочуть підняти бойовий дух до свята Великодня українським військовим, представникам тероборони, рятувальникам, працівникам Нацполіції, а також переселенцям та людям, постраждалих від війни, – повідомив Володимир Опришко, власник Сергіївської пекарні, у Сергіївській громаді.

Вже найближчими вихідними випікатимуть 500 пасок для жителів Сумщини. Пекарня вже розпочала приймати замовлення на паски, залишити заявку можна до 22 квітня. 

“Ми вже розпочали прийом замовлень на випікання пасок, триватиме він до 22 квітня. У нас є доставка, також можливий самовивіз. Плануємо працювати у три зміни. У ці дні зазвичай замовлень на хліб значно менше”, — говорить Володимир Опришко. 

В асортименті пекарні будуть класичні паски з родзинками та цукатами вагою 100, 200, 350 і 450 грамів.

Нагадаємо, цьогоріч у Миргородському та Лубенському районах запроваджують обмеження на великодні свята. Зокрема, заборонено перебувати людям у громадських місцях без нагальної потреби у вихідні та святкові дні. А також у церквах заборонили проводити масові релігійні заходи.