У Кременчуці для родин переселенців організовують заняття та розваги

У Кременчуці для родин переселенців організовують заняття та розваги | Oblnews - Новини Полтаської області

У Кременчуці працює центр відновлення для родин, які переїхали через війну. Заняття організовують викладачі та студенти ліцею “Політ”, розповіла директора з навчально-виховної роботи Ольга Шаповал.

Майстер-класи, мовні інтенсиви, спортивні заняття та змагання для переселенців безплатно влаштовують на базі місцевого педагогічного коледжу. Це організовують викладачі, студенти та випускники ліцею “Політ”.

Щодня пропонують нову програму. Для дітей, зокрема, працюють наукові лабораторії, творчі гуртки та спортивні секції.

“Ми приймаємо діток від трьох років до 17. Це чотири різні вікові категорії. Поки у нас було по одній групі, але запит великий, ми будемо розширюватись”, – говорить Ольга Шаповал.

За її словами, якщо під час заняття лунає сповіщення про повітряну тривогу, то продовжують ігри та уроки в укритті.

“Одного разу так сталося, що тривога, довелося спускатися у сховок. І ми доволі довго там просиділи, тому не змогли не зреагувати. І там (в укритті – ред.) у нас також відбувається розважальна програма для дітей, щоб їх емоційно, психологічно підтримати і відволікти”, – каже заступниця директора ліцею.

Окремо волонтери працюють і з батьками. Для них організовують зустрічі з психологами, а ще – заняття з домедичної допомоги та самооборони.

Нині до центру звернулося понад 60 людей, які через бойові дії переїхали до Кременчука, розповіла Ольга Шаповал.

У Кременчуці для родин переселенців організовують заняття та розваги | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці для родин переселенців організовують заняття та розваги | Oblnews - Новини Полтаської області