Домедична допомога постраждалим у разі отримання фосфорних опіків

Домедична допомога постраждалим у разі отримання фосфорних опіків | Oblnews - Новини Полтаської області

Російські окупанти під час війни використовують заборонену зброю, зокрема і проти цивільного населення. Неодноразово було зафіксовано використання росіянами фосфорних боєприпасів проти українців.

Фосфорні боєприпаси – це зброя, яка містить білий фосфор та поширює запальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800°C. Білий фосфор займається від контакту з повітрям, а територія його поширення може сягати кількох сотень квадратних метрів.

Міністерство охорони здоров’я України нагадало правила домедичної допомоги у разі ураження фосфорними боєприпасами. Корисна інформація – в інфографіці.

За можливості одразу викличте бригаду екстреної медичної допомоги.

Важливо пам’ятати, що содові розчини та загалом харчова сода не використовуються у наданні допомоги постраждалим від білого фосфору.

Міністерство охорони здоров’я України

Домедична допомога постраждалим у разі отримання фосфорних опіків | Oblnews - Новини Полтаської області Домедична допомога постраждалим у разі отримання фосфорних опіків | Oblnews - Новини Полтаської області Домедична допомога постраждалим у разі отримання фосфорних опіків | Oblnews - Новини Полтаської області