Останнє слово в суді надали обвинуваченому у вбивстві охоронця кафе «Ботанік» у Полтаві

Останнє слово в суді надали обвинуваченому у вбивстві охоронця кафе «Ботанік» у Полтаві | Oblnews - Новини Полтаської області

14 квітня, обвинуваченому у справі вбивства охоронця полтавського кафе в суді надали останнє слово перед вироком. Віктор Малий вини не визнає. Прокурор же зазначив, що причетність обвинуваченого до вбивства доводять записи із камер спостереження, експертизи та покази свідків, – повідомляє Суспільне Полтава.

Нагадаємо, Віктор Малий під кафе в центрі міста сходив у туалет, за що отримав зауваження від охоронця закладу «Ботанік». У відповідь Малий вистрелив двічі в охоронця. Чоловік помер у лікарні, хоч як лікарі намагались його врятувати. Цей випадок стався понад 2 роки тому. 

Віктор Малий вважає, що докази, які б вказували на його причетність до справи, зібрані з порушеннями.

“Немає злочину без мотиву. Мотивів у мене не було взагалі. Я не вчиняв цього злочину, що мені інкримінують.Обшук проводився з порушенням процесуальних норм. Не було ні мене, ні адвоката. Все було підкинуто”, – сказав в залі суду Віктор Малий.

Поліція вилучила у стрільця, що поцілив у голову охоронця полтавського кафе, револьвер та набої. ВІДЕО.

Не вважає доведеною вину обвинуваченого і його адвокат. Про це він сказав під час дебатів, які відбулися 14 квітня.

“Негаразди із цією справою почалися ще в серпні 2019-го року – це небажання сторони обвинувачення, зокрема слідчого, відпрацьовувати альтернативні версії. Шукати особу, яка дійсно вчинила даний злочин. Направлення до суду обвинувального акту без жодного належного, допустимого прямого доказу. Тому, вважаю, що Малого Віктора Григоровича треба виправдати по всім обвинуваченням”, – каже адвокат обвинуваченого Олександр Рябоконь.

Прокурор Григорій Гринь каже: вину обвинуваченого доводять записи з камер відеоспостереження, експертизи. А також, зокрема, й покази свідків.

“Свідок Московець Іван з Малим був незнайомий, ніколи його не бачив. Однак, ствердно відповів, що в особі, яка вчиняє постріли на відео, впізнає обвинуваченого Малого по рисах обличчя, статурі та волоссю. Свідок Білозір Галина під час допиту повідомила, що вперше дізналась про події тієї ночі із засобів масової інформації. Переглянула відео і одразу впізнала свого сусіда Малого, як особу, яка здійснила постріл у потерпілого”, – каже прокурор Григорій Гринь.

Оголосити вирок у цій справі судді мають 15 квітня.