За вбивство охоронця кафе в центрі Полтави, Віктору Малому дали 15 років

За вбивство охоронця кафе в центрі Полтави, Віктору Малому дали 15 років | Oblnews - Новини Полтаської області

Віктора Малого позбавили волі на 15 років. Таке рішення сьогодні, 15 квітня, ухвалила колегія суддів Октябрського райсуду Полтави, – повідомляє Суспільне Полтава.

Останнє слово в суді Віктора Малого, обвинуваченого у вбивстві охоронця кафе «Ботанік» у Полтаві, було виголошене вчора. Чоловік своєї вини не визнав. Розгляд справи тривав понад 2 роки.

Нагадаємо, Віктор Малий під кафе в центрі Полтави сходив у туалет, за що отримав зауваження від охоронця закладу «Ботанік». У відповідь Малий вистрелив двічі в охоронця. Микола Сусла, котрий ніс варту біля кафе, помер у квітні 2020 року.

Справу щодо вбивства охоронця полтавського кафе у суді розглядали понад 2 роки. У причетності до загибелі людини, незаконному зберіганні боєприпасів та підробці документів обвинувачували полтавця Віктора Малого. 

“За сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Малому Віктору Григоровичу покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років”, – сказав суддя Октябрського райсуду Полтави Віталій Микитенко.

“Я не вчиняв цього злочину, що мені інкримінують. Я висловлюю співчуття родині загиблого і дуже сподіваюся, що справжній вбивця буде знайдений”, – сказав обвинувачений Віктор Малий, котрий так і не визнав своєї вини.

“Я задоволена в повній мірі. Найголовніше, що підозрюваний буде відбувати своє покарання за законом. І мені тепер є, що сказати бабусі, яка майже щодня телефонує і цікавиться протягом трьох років, коли все закінчиться і винний понесе покарання. Думаю, вона буде рада цій звістці. Недарма чекали три роки, щоб все закінчилось”, – розповідає племінниця загиблого Миколи Сусли, Марина Кільчевська.

“Під час судового розгляду були досліджені всі матеріали, які були зібрані під час досудового розслідування. Це і допити свідків, і експертизи, і відеозаписи, які були вилучені під час проведення слідчих дій. 15 років позбавлення волі – це максимальна межа для злочину, який був вчинений Малим”, – зауважив прокурор Григорій Гринь.

Адвокат Олександр Рябоконь вину обвинуваченого вважав недоведеною і просив виправдувального вироку. Про це він заявив під час дебатів, які відбулися 14 квітня. 15 квітня спілкуватися із журналістами на камеру він відмовився. Проте зазначив, що на рішення суду подадуть апеляцію.