Тероборона Полтавщини навчається знищувати російські танки

Тероборона Полтавщини навчається знищувати російські танки | Oblnews - Новини Полтаської області

Регулярно проводять заняття з опанування навичок знищення ворожої техніки, – повідомила пресслужба Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціального захисту:

«Звичайно, подібні заняття проводяться регулярно, адже немає меж досконалості. Бійтеся московські зайди – Полтавщина готова гаряче вас зустріти».

Тим часом у громадах Полтавщини завершили створення добровольчих формувань, які одразу стали на захист регіону. Вони слідкують за правопорядком на вулицях міст та щоденно тренуються для покращення військово-професійної підготовки.

Представники добровольчого формування Полтавської громади «Доброволець» акцентували увагу на вогневу та фізичну підготовки, відпрацьовують тактику ведення бойових дій у міській місцевості тощо.

Окрім цього, на полігоні «Доброволець» постійно проводить навчальні стрільби з автоматичної зброї та гранатометів, вивчає основи користування штатними військовими та саморобними вибуховими засобами. Під керівництвом колишніх учасників АТО/ООС полтавські захисники вивчають тактику бойових дій в умовах міста.