Які обмеження у Кременчуці діятимуть на Великдень

Які обмеження у Кременчуці діятимуть на Великдень | Oblnews - Новини Полтаської області

У Кременчуці на Великдень магазини, аптеки, кафе та інші заклади працюватимуть. Транспорт буде їздити. Виходити на вулицю, гуляти в парку – можна. 

Комендантська година з 22-ї вечора до 5-ї ранку. Як на Великдень, так і в інші дні! Обмеження на будуть діяти такі – у ніч на Великдень та протягом 24 квітня богослужіння відбуватимуться лише всередині храму та без вірян! На службі можуть бути до 10 людей – священиків, дияконів, паламарів чи тих, хто допомагає правити службу. Вони мають прийти у храм до початку комендантської години. Містяни на службу до церкви не йдуть!

Коли можна освятити Великодні кошики?

“Це можна буде зробити 24 квітня після 5-ої ранку, у період, коли не буде повітряних тривог. Велике прохання – не створювати великих скупчень людей. За цим слідкуватимуть правоохоронці та представники тероборони. Неухильно виконуйте їхні вказівки, від цього залежить ваша безпека. Обов’язково майте при собі паспорт”, – пояснив Віталій Малецький мер Кременчука.

Правоохоронці просять вірян та священнослужителів не порушувати вимог, встановлених правовим режимом воєнного стану, який діє в Україні. Зокрема, йдеться про дотримання правил комендантської години, сигналів повітряної тривоги тощо. Водночас поліцейські готові забезпечити правопорядок у місцях проведення богослужінь.