На Полтавщині жінка понад 30 разів ошукала односельця

На Полтавщині жінка понад 30 разів ошукала односельця | Oblnews - Новини Полтаської області

Більше ніж рік 40-річна мешканка одного із сіл Миргородщини знімала гроші з платіжної картки односельця, користуючись його довірою. Слідчі поліції встановили більше як 30 незаконних банківських транзакцій, до яких причетна фігурантка.

«Працівники кримінальної поліції спільно зі слідчими встановили, що жінка запропонувала 48-річному чоловікові допомогу в оплаті комунальних послуг. Для здійснення розрахунків потерпілий надав їй свою платіжну картку та PIN-код. Однак, щомісяця гроші власника списувалися з рахунку не тільки за призначенням. Частину знятих грошей «помічниця» витрачала на власні потреби. Зловмисниці вже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення», – повідомив заступник начальника Миргородського райвідділу поліції Сергій Сергієнко.

Слідчим підрозділом районного відділу поліції, за процесуального керівництва Миргородської окружної прокуратури, здійснюється досудове розслідування за частиною 2 статті 190 (шахрайство, вчинене повторно) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає до 5 років обмеження волі або до 3 років ув’язнення.

Поліція Полтавщини