У Полтаві почали розчищати дно річки Ворскла

У Полтаві почали розчищати дно річки Ворскла | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтаві водолази почали розчищати дно річки Ворскла.

У Полтаві розпочали підготовку до нового купального сезону. Водолази обстежують річку Ворскла біля чотирьох міських пляжів, аби очистити дно від сміття, – розповів начальник міської рятувально-водолазної служби Євген Савчук.

Водолаз спускається у Ворсклу, у водоймі збирає із дна сміття. Доки один працівник у воді, з берега його скеровує інший.

“Пошуки ми проводимо гасловим методом. Найчастіше використовуються команди “Рухайся праворуч”, “Рухайся ліворуч”, “Стій на місці”. Запасний сигнал – це якщо ми знайшли те, що шукали. Три рази смикнути – це коли вже закінчується спуск. Тобто на вихід”, – каже Михайло Білаш.

Очищатимуть дно водолази біля чотирьох комунальних пляжів міста. 

Торік купальний сезон у Полтаві стартував 4 червня. 2022-го рішення про його початок ще не ухвалювали, каже Євген Савчук.

“Незважаючи на бойові дії в нашій країні, працюємо у штатному режимі. Зараз у нас працює шість осіб: три водолази, обов’язково старший водолаз – старший фахівець рятувально-водолазної служби і рятівників двоє. Сподіваємося, все буде добре, перемога буде за нами і розпочнемо у перші дні червня купальний сезон”, – каже начальник Полтавської рятувально-водолазної служби Євген Савчук.