У Гадячі міграційна служба частково відновила роботу: які документи можна оформити

У Гадячі міграційна служба частково відновила роботу: які документи можна оформити | Oblnews - Новини Полтаської області

У Гадячі міграційна служба відновила надання адміністративних послуг. Зокрема, можна внести відомості про дітей та вклеїти їхні фото у батьківський закордонний паспорт. Це дає можливість громадянам вільно перетинати кордон. Також можна вклеїти фотокартку до паспорта чи продовжити термін дії закордонних паспортів, як дорослим, так і дітям строком на 5 років.

Для того, щоб оформити біометричний документ необхідно звернутися до міграційної служби в Гадячі. Далі стати в «живу» чергу, оскільки під час воєнного стану роботу онлайн-сервісу «електронна черга» призупинено. При собі треба мати такі документи:

паспорт громадянина України (ID-картка з 14 років);

  • ідентифікаційний код (за наявності);
  • свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);
  • фото 10х15 (для дітей до 6 років);
  • попередній закордонний паспорт (за наявності);
  • квитанція про сплату платежів.

Вартість виготовлення закордонного паспорту терміном 20 робочих днів – 733 грн.

Як зазначають у відомстві, терміни виготовлення документів можуть бути порушені. Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс ДМС «Перевірка стану оформлення документів».

Гадяцька міграційна служба працює кожного дня, з 08:00-17:00, без вихідних.

Отримати консультацію можна за телефоном: (0532) 60-89-69 або у месенджері на сторінці facebook Міграційної служби у Полтавській області.

За інформацією Гадяч.City