Для полтавських школярів літні канікули розпочнуться 1 червня

Для полтавських школярів літні канікули розпочнуться 1 червня | Oblnews - Новини Полтаської області

З 1 червня у школярів Полтавської громади розпочнуться літні канікули. А учні випускних класів – 9 та 11(12) класів – отримають документи про освіту 10 червня. Оскільки у цьому році скасували державну підсумкову атестацію. 

“Таким чином, в умовах воєнного стану навчальні заняття для учнів Полтавської громади завершаться 31 травня. Для цього вчителі проведуть ущільнення навчального матеріалу. Усіх школярів переведуть до наступного класу (в тому числі й тих, які навчаються дистанційно в наших школах, перебуваючи за кордоном), адже програми коригуватимуться у вересні і буде можливість повторити найскладніший матеріал”, – повідомив у своєму телеграм-каналі міський голова Полтави Олександр Мамай. 

Для тих випускників, які цьогоріч планують вступати до закладів вищої освіти, замість традиційного ЗНО складатимуть національний мультипредметний тесту (НМТ) з 3-х предметів: 

  • української мови; 
  • математики; 
  • історії України. 

Загальна кількість завдань – 60, на виконання яких відводиться 90 хв. 

Уже оприлюднено демонстраційний варіант НМТ на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. 

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам впоратися з тестом, протягом червня 2022 року у школах Полтавської громади проводитимуть консультації для випускників 11(12) класів із підготовки до національного мультипредметного тесту.

За інформацією Новини Полтавщини