У Полтаві воїн полку «Азов» одружився з коханою дівчиною

У Полтаві воїн полку «Азов» одружився з коханою дівчиною | Oblnews - Новини Полтаської області

Попри широкомасштабну війну в нашій країні, яка триває вже понад два місяці, українці закохуються та створюють щасливі родини.

У Полтаві побралися військовослужбовець Максим та полтавка Анна. Через воєнний стан шлюбну церемонію для закоханої пари провели за скороченою процедурою. Молодята були схвильовані, але щасливі. Цілий місяць вони чекали цього дня.

“До весілля готувалися морально. Напередодні купили обручки. Бачив багато дівчат, але обрав найкращу. З 2015 року проходив службу в полку «Азов», а пів року тому звільнився. Коли розпочалося широкомасштабне вторгнення, відразу пішов до військкомату. Для військового дуже важливо мати сім’ю. Взагалі для мене важливі дві речі — сім’я та Україна. Впевнений, що скоро все закінчиться й ми подорожуватимемо нашою вільною країною, а потім і світом. Наші діти народяться тут, в Україні”, — говорить Максим.

У залі урочистостей РАЦС зібралися найближчі родичі та друзі молодят, серед них багато військових.

Після того, як Максим та Анна офіційно стали чоловіком та дружиною, розповіли, що неймовірно щасливі, а весілля вийшло ще краще, ніж планували.

“Війна коханню не перешкода. Ми разом спланували наше весілля лише місяць тому. Все пройшло навіть краще, ніж очікували”, — розповіла наречена.