В Україні розробили платформу єДопомога

В Україні розробили платформу єДопомога | Oblnews - Новини Полтаської області

Міністерством соціальної політики України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції розроблено платформу єДопомога.

Метою функціонування Платформи є надання допомоги кожному, хто постраждав внаслідок російської агресії. На платформі можна дізнатися, як отримати грошові кошти від держави, залишити заявку на допомогу або запропонувати підтримати інших у забезпеченні продуктами харчування, одягом, ліками тощо.

Платформа дозволяє громадянам швидко зареєструватися та залишити заявку на допомогу, яка може одночасно включати продукти харчування, засоби гігієни, ліки та інше. Також, на платформі реєструються благодійники.

Для зручності благодійників передбачена можливість фільтрування замовлень: обрати область, місто, категорію товару, отримувача (фізичну чи юридичну особу) Отримати допомогу через платформу єДопомога можна двома способами:

  1. Онлайн – благодійник обирає заявку та оплачує з будь-якої країни світу Передплату єДопомога на суму 200, 500 або 1000 грн., а реципієнт допомоги отримує смс с кодом.

Реципієнт допомоги самостійно відвідує один з магазинів «Сільпо», «Фора», «Фоззі» та інші, обираючи товари з тих категорій, що були вказані в заявці та показує або диктує код, отриманий в смс повідомленні.

  1. Допомога з рук в руки – доставляється за обраними благодійником заявками самостійно або поштовими операторами.

Платформа єДопомога доступна за посиланням: https://edopomoga.gov.ua

Допомогти іншим або попросити допомогу: https://social.edopomoga.gov.ua.

Департамент соціального захисту населення
Полтавської ОВА