10 травня продуктові набори роздаватимуть у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській, Піщанській територіальних громадах

10 травня продуктові набори роздаватимуть у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській, Піщанській територіальних громадах | Oblnews - Новини Полтаської області

Продовжують видавати продуктові набори для переселенців, які зареєстровані й живуть у громадах області. 

У вівторок, 10 травня, безкоштовно отримати пакунок зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській, Піщанській територіальних громадах, – повідомив начальник ОВА Дмитро Лунін.

«Обласна військова адміністрація продовжує видавати продуктові набори для переселенців, які зареєстровані й живуть у громадах Полтавщини. 10 травня продуктові набори роздаватимуть у Зіньківській, Великосорочинській, Гоголівській, Піщанській територіальних громадах. Набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини», – зауважив Дмитро Лунін.

Які документи потрібні: документ, що посвідчує особу; довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Де отримати. Адреси:

  • місто Зіньків, вул. Воздвиженська, 38 (Будинок культури);
  • село Великі Сорочинці, вул. Гоголя, 26 (Будинок культури);
  • село Устивиця (Гоголівська громада), вул. Шевченка, 4 (Устивицька гімназія);
  • село Піщане, вул. Київська, 129 (Центр культури і дозвілля).

Час роботи: 10 травня, 9:00-17:00.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.