У Лубенській громаді подешевшали макаронні вироби, але здорожчала гречка

У Лубенській громаді подешевшали макаронні вироби, але здорожчала гречка | Oblnews - Новини Полтаської області

За останні три дні знизилися середні ціни на макаронні вироби (на 10,9%), але дещо здорожчала крупа гречана (на 7,4 %), – повідомляє Лубенська міська рада.

Виконавчий комітет продовжує роботу по систематичному моніторингу наявності основних товарів першої необхідності у найбільших торговельних мережах міста і на ринку та цін на них. За результатами цих досліджень цінова ситуація у громаді є стабільною. Крім того, щоденно розширюється асортимент продуктів та товарів першої необхідності у торговельних мережах громади, збільшується кількість товарів на місцевому ринку.

“Так, за останні три дні у торговельних мережах міста середні ціни на хліб пшеничний та житньо-пшеничний, батон, крупи (пшенична, вівсяна, вівсяна, перлова, пшоно, кукурудзяна, ячна, рис), мʼясо (яловичина, свинина, птиця), сало, молоко, масло, сметану, яйця, олію, цукор, борошно та овочі (цибуля, буряк, капуста, морква, картопля)тримаються на рівні (коливання цін відбувається в середньому у межах 3 %). Знизилися середні ціни на макаронні вироби (на 10,9%), дещо зросли середні ціни на крупу гречану (на 7,4 %)”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначили, що на СТ “Лубенський ринок” середні ціни на більшість продуктів є вищими, проте також тримаються на рівні. Протягом останніх трьох днів на ринку зросли середні ціни лише на макаронні вироби (на 34,1 %) та вівсяну крупу (на 93,9 %), знизились середні ціни на пшоно (на 36,8 %) та на рис (на 13,6 %).

За результатами моніторингу за всіма основними групами товарів у громаді відсутній дефіцит – основні промислові та продовольчі товари є в наявності та у достатній кількості.