Міжнародний проект #МояВійна: правда про війну в Україні

Міжнародний проект #МояВійна: правда про війну в Україні | Oblnews - Новини Полтаської області

Наразі увага всього світу прикута до України. Саме там відбуваються події, які визначать подальшу історію людства. Відтепер кожен громадянин будь-якої країни зможе особисто слідкувати за перебігом російсько-української війни, отримуючи правдиву інформацію безпосередньо від тисяч українців, які стали свідками трагічних, але водночас героїчних подій.

Міжнародний проект #Моявійна – це «Живий Щоденник» реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, що вимушено опинились в епіцентрі подій.

Протягом короткого часу на порталі Проекту вже з’явились понад 2 700 історій, які зібрали понад 4 млн переглядів.

«Наразі свідками війни вже стали мільйони українців і та реальність, з якою зараз стикаються жителі України, є не тільки доказом агресії російської федерації, а й доказом злочинів проти людства та гуманності. Зараз ми знаходимося на передовій і захищаємо не тільки нашу країну, а й весь цивілізований світ, кожного громадянина демократичних країн. Ми ділимось зі світом тим, що переживаємо та відчуваємо. Кожна історія українців має бути почута. Ми закликаємо кожного громадянина цивілізованого світу стати на сторону Добра у боротьбі проти зла», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

На платформі #Моявійна, окрім реальних історій українців, є відео та фото, які наочно демонструють, що відбувається наразі на території України.

«Усі, хто розміщує будь-які матеріали на платформі, проходять модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи були впевнені, що це написали реальні люди», – розповіла виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

Проект ініціювали Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis».

Урядовий портал