На сайті Кременчуцького ЦНАП знову доступні онлайн послуги

На сайті Кременчуцького ЦНАП знову доступні онлайн послуги | Oblnews - Новини Полтаської області

Перелік послуг Кременчуцького ЦНАП доступний за посиланням.

Відновлено можливість через сайт Кременчуцького ЦНАП https://cnap-kremen.gov.ua замовити онлайн 17 адміністративних послуг (із 44 послуг, які були доступні для замовлення в електронному форматі у мирний час). По мірі поновлення роботи місцевих та державних реєстрів перелік таких послуг буде розширено, – повідомляє Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці – ЦНАП м.Кременчук

«Хочеш зекономити час – замов адміністративну послугу онлайн та звернись до ЦНАП лише один раз для одержання результату послуги! Перелік послуг доступний за посиланням cnap-kremen.gov.ua/eposlugi/index.
Для оформлення послуг в електронній формі необхідно мати зареєстрований особистий кабінет на сайті ЦНАП та провести невеличку самостійну роботу по заповненню заявки і долучення необхідних копій документів. До речі, детальні відео – інструкції з оформлення цих послуг розміщені на нашому сайті.
Механізми подачі електронних заявок впроваджено завдяки налагодженій співпраці представників суб’єктів надання послуг, фахівців ЦНАП та КП «Міськоформлення», – йдеться у повідомленні.