На Полтавщині поліцейські затримали втікача з виправної установи

На Полтавщині поліцейські затримали втікача з виправної установи | Oblnews - Новини Полтаської області

Засудженого, який втік з виправної установи Полтавської області, оперативники розшукали в одному із сіл Карлівської тергромади. Наразі втікач у супроводі правоохоронців доставлений до виправної установи.  

До поліції Полтавщини 11-го травня, близько 21 години, надійшла інформація, що з дільниці соціальної реабілітації однієї з полтавських виправних установ втік 28-річний засуджений. На розшук злочинця був орієнтований весь особовий склад поліції області. У оперативно-розшукових заходах взяли активну учать працівники Управління карного розшуку, оперативники Полтавського райуправління поліції та працівники центру пробації.  

«У ході реалізації отриманої інформації та відпрацювання можливих місць появи втікача, 12 травня, близько 4-ї години ранку, він був затриманий працівниками карного розшуку обласного управління поліції, оперативниками відділу поліції №3 (м. Карлівка) та працівниками виправної установи у одному із сіл Карлівської тергромади», – повідомив Олександр Лиманець, начальник Управління карного розшуку поліції Полтавщини.

Наразі чоловіка  доставили до виправної установи. Вирішується питання про перегляд призначення покарання та збільшення йому строку ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Полтавської області