25-річному мешканцю Полтавщини інкримінують умисне вбивство, викрадення людини та незаконне зберігання зброї

25-річному мешканцю Полтавщини інкримінують умисне вбивство, викрадення людини та незаконне зберігання зброї | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині поліція спільно з прокуратурою встановили нові епізоди злочинної діяльності фігуранта умисного вбивства минулих років.

Мешканцю міста Гадяч, підозрюваному у вбивстві жителя одного із сіл Гадяцької громади (вчиненому у січні 2018 року), інкримінують ряд задокументованих злочинів минулих років. Слідчі Слідчого управління обласного Главку, за погодженням з Полтавською обласною прокуратурою, вручили 25-річному фігурантові обвинувальний акт щодо умисного вбивства, викрадення людини, спричинення тілесних ушкоджень та незаконного зберігання зброї.

Нагадаємо, чоловіка затримали у листопаді 2021 року слідчі поліції Полтавщини. 5 листопада 2021 року суд узяв підозрюваного під варту строком на 60 діб.

Правоохоронці зібрали докази його причетності до вбивства 45-річного жителя громади, який зник безвісти під час робіт із заготівлі деревини в лісосмузі, поблизу с. Біленченківка (Гадяччина). Після фізичної розправи над чоловіком зловмисник спалив його тіло та позбувся останків, щоб уникнути кримінальної відповідальності.

Згодом, на стадії розкриття особливо тяжкого злочину, слідчі виявили обгорілі фрагменти частин кісток. Їх належність загиблому підтвердила молекулярно-генетична експертиза. Під час санкціонованих судом обшуків слідчі вилучили у фігуранта знаряддя злочину, автомат Калашникова та інші речові докази.

«У процесі реалізації комплексних оперативно-слідчих заходів ми також встановили причетність підозрюваного до ряду інших насильницьких злочинів, а також до незаконного поводження зі зброєю. На підставі зібраної доказової бази, окрім умисного вбивства, фігурантові вручили підозру у викраденні 24-річного жителя Гадяча та у спричиненні йому тілесних ушкоджень. Обвинувальний акт, затверджений Полтавською обласною прокуратурою, спрямували до суду для розгляду по суті», – повідомив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини.

За скоєні злочини суд може призначити обвинуваченому до 15 років позбавлення волі.

Відділ комунікації поліції Полтавщини