У Полтаві готуються до відкриття частини дитячих садків: батьків опитують про готовність повернути дітей у групи

У Полтаві готуються до відкриття частини дитячих садків: батьків опитують про готовність повернути дітей у групи | Oblnews - Новини Полтаської області

У Полтавській міській раді вирішили створити зведені групи до 50 дітей у дитячих садках, щоб їхні батьки мали можливість повертатися на роботу, – повідомили у Полтавській міській раді.

Нині Департамент освіти опитує батьків через керівників закладів, щоб ті запитали батьків про готовність віддавати дітей на навчання. За результатами опитування планують створити групи дітей, які навчатимуться у 13 садках в місті.

Роботу усіх закладів відновлювати не можуть, адже у багатьох мешкають переселенці, які переїхали до Полтави внаслідок війни.

Навчальний рік у Полтаві закінчуватимуть дистанційно, а заклади освіти у Полтаві очно не працюють з початку повномасштабної війни.

У Лубенській громаді планують відновити роботу садочків. З 1 червня вони можуть запрацювати на повний день. Першими відкриють дошкільні заклади, які мають укриття на час повітряної тривоги або розташовані близько до бомбосховища. Щодо відновлення роботи дитсадків влада громади радитиметься з батьками.