Українці виграли ще 13 нагород на Дефлімпійських іграх

Українці виграли ще 13 нагород на Дефлімпійських іграх | Oblnews - Новини Полтаської області

У бразильському місті Кашіас-ду-Сул тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри. За дванадцятий змагальний день національна дефлімпійська збірна команда України завоювала ще 13 нагород: 5 золотих, 6 срібних та 2 бронзові.

Тріумфатором Дефлімпійських ігор-2021 стала чоловіча збірна України з баскетболу. У фінальному матчі українці здобули розгромну перемогу над командою США (91:66), і вперше в історії Дефлімпіад виграли «золото».

У пляжному волейболі всі чотири українські пари – по дві у хлопців та дівчат здобули нагороди. Золоті медалі серед чоловічих та жіночих команд вибороли: Олександр Полторацький та Микола Цапкаленко, а також Юлія Ярошевська та Раїса Рилова. 

Срібними призерами серед чоловіків стали Дмитрій Ренькас та Сергій Тарасов, а у жінок – Анна Затилкіна та Юлія Черненко.

Також срібну та бронзову нагороди завоювали чоловіча та жіноча збірні України з волейболу.  

У легкій атлетиці наші спортсмени вибороли 6 високих нагород. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялись чоловіча (Сергій Драч, Олександр Дмитриєнко, Дмитро Вишинський, Микола Носенко) та жіноча (Вікторія Кочмарик, Юлія Шаповал, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна) естафетні команди в бігу 4х400 м. 

Срібло дісталося Наталії Урсуленко (метання диска), Катерині Потапенко (потрійний стрибок), та Дмитру Вишинському (біг на 200 м), бронза – Юлії Матвієвській (потрійний стрибок). 

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 129 нагород: 56 золотих, 37 срібних, 36 бронзових.

Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!

За інформацією Національного комітету спорту інвалідів України