Полтавська обласна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Румунії

Полтавська обласна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Румунії | Oblnews - Новини Полтаської області

16 травня неподалік аптечного складу на території Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського співробітники закладу із багажника та салону легковика розвантажили більше десятка ящиків цінного вантажу.

«Ще в березні цього року румунські благодійники долучилися до збору коштів для придбання вкрай необхідного нашому закладу медичного обладнання – вакуумних апаратів. Вакуум-терапія застосовується при лікуванні гнійних ран. Вона створює від’ємний тиск навколо рани, щоб активніше відходили некротичні тканини. Це значно прискорює одужання пацієнта. Проте таке обладнання постійно потребує витратних матеріалів. І ось сьогодні маємо чергову партію комплектуючих та витратних засобів, які значно полегшать перебіг лікування пацієнтів на Полтавщині», – розповідає заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні Олександр Олійник.

Полтавський підприємець Олег Крючко, який доставив цінний вантаж, розповів, що цього разу релігійна громада церкви «РЕМА» з міста Ясси в Румунії стала ініціатором благодійної підтримки. Уже незабаром обладнання буде активно використовуватися для лікування постраждалих, які потребують вакуум-терапії для лікування раневих процесів.

Полтавський обласний центр громадського здоров’я