Підозрюваного у хабарництві начальника Миргородської РВА взяли під варту

Підозрюваного у хабарництві начальника Миргородської РВА взяли під варту | Oblnews - Новини Полтаської області

Начальника Миргородської районної адміністрації Віктора Іваненка триматимуть під вартою з правом внесення застави, – повідомило «Суспільне».

21 травня Октябрський райсуд Полтави обрав запобіжний захід начальнику Миргородської районної військової адміністрації, –  повідомляє 23 травня пресслужба суду.

Справу щодо отримання неправомірної вигоди начальником Миргородської РВА Віктором Іваненком розглядають в Октябрському районному суді. Запобіжним заходом для підозрюваного є тримання під вартою впродовж 60 діб із правом внесення застави у розмірі 567 тис. 500 грн.

Нагадаємо, що чиновник вимагав 500 тис. грн у засновника товариства за неперешкоджання підприємницькій діяльності. Після перерахування частини коштів на рахунок, який вказав підозрюваний, його затримали правоохоронці. 

Начальнику РВА повідомили про підозру за статтею про одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, у великому розмірі, поєднане з вимаганням. Відповідальність за правопорушення передбачає від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, із конфіскацією майна.