Російські окупанти завдали ракетного удару по ТЦ у Кременчуці, де було сотні цивільних

Російські окупанти завдали ракетного удару по ТЦ у Кременчуці, де було сотні цивільних | Oblnews - Новини Полтаської області

27 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кременчуку.

Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру у Кременчуці, де було багато цивільних.

“Полтавщина. Кременчук. Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.  Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів. Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно”, – написав Володимир Зеленський.

Зараз на місці працюють рятувальники та правоохоронці. Кількість постраждалих уточнюється.

Ракетний удар по Кременчуку прийшовся у дуже людне місце, є загиблі, — підтвердив потрапляння ракет у місто Віталій Малецький, міський голова Кременчука.

«Ракетний удар по Кременчуку прийшовся у дуже людне місце, яке на 100% немає відношення до військових дій.

Є загиблі та постраждалі.

Рашисти, горіть у пеклі!…», – йдеться у повідомленні.

За даними ДСНС, площа загоряння – 10 тисяч квадратних метрів. Над ліквідацією пожежі працює 115 рятувальників, 18 одиниць техніки, один пожежний поїзд. До рятувальної операції залучені поліція, Нацгвардія та військові.

10 загиблих і понад 40 людей отримали поранення і травми – така ситуація в Кременчуці внаслідок ракетних обстрілів натепер.