Ракетний удар по Кременчуку: уже відомо про понад 20 загиблих, знайдені тіла поки що не пізнані, сильно обгоріли

Ракетний удар по Кременчуку: уже відомо про понад 20 загиблих, знайдені тіла поки що не пізнані, сильно обгоріли | Oblnews - Новини Полтаської області

Відомо вже про більш як 20 загиблих внаслідок ракетного удару російських військових по торговельному центру в Кременчуці.

“Вчора окупанти завдали підступного ракетного удару по торговельному центру в Кременчуці. Саме тоді, коли там перебували понад 1000 осіб. Уже відомо про понад 20 загиблих і 59 поранених, з яких 25 госпіталізовані”, — повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Встановили імена льотчиків рф, які вдарили по торговельному центрі в Кременчуку.

Правоохоронці вже встановили імена льотчиків рф, які вдарили по торговельному центрі в Кременчуку, – повідомив під час брифінгу Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Стаття Кримінального кодексу України, за якою правоохоронці розпочали провадження за фактом ракетного удару по торговельному центру в Кременчуку, передбачає довічне ув’язнення.

“За цей злочин буде покараний не лише Путін, а й безпосередні виконавці. Кримінальне провадження веде Служба безпеки України. Аналітики СБУ та Національної поліції встановили, який саме полк російської авіації здійснив цей злочин. Уже є перші імена льотчиків, які злітали на Ту-22 і здійснили фатальні постріли”, – заявив Денис Монастирський.

Більшість знайдених тіл у ТРЦ “Амстор” поки що не пізнані, сильно обгоріли. Спецлабораторія збиратиме ДНК для ідентифікації.