У Кременчуці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару

У Кременчуці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару | Oblnews - Новини Полтаської області

На Полтавщині оголосили День жалоби за загиблими внаслідок ворожого обстрілу Кременчука.

28, 29 та 30 червня у місті оголошено триденну жалобу за загиблими внаслідок ракетного удару по ТЦ «Амстор».

“Сьогодні в Україні День Конституції. Але у Кременчуці державні прапори будуть приспущені. У ці дні забороняється проведення будь-яких розважальних заходів”, – повідомив очільник міста Віталій Малецький.

“Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Те, що сталося – це найбільша трагедія в сучасній історії Кременчука. Кременчуцька громада вимагає притягти до відповідальності винних у розв’язанні війни та нападі на мирних громадян”.

28 червня у Полтавській області оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок ворожого обстрілу ТРЦ у Кременчуці, – повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Також встановлено обмеження на проведення розважальних заходів, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Нагадаємо, на ранок 28 червня відомо про більше 20 загиблих внаслідок ворожого обстрілу ТРЦ “Амстор” у Кременчуці. Ще 36 людей вважаються зниклими безвісти. Пошуки тривають.

У Кременчуці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару | Oblnews - Новини Полтаської області У Кременчуці оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару | Oblnews - Новини Полтаської області