Пирятин розірвав побратимські відносини з російським містом Абакан

Пирятин розірвав побратимські відносини з російським містом Абакан | Oblnews - Новини Полтаської області

Пирятин в односторонньому порядку розірвав побратимські відносини з містом Абакан російської федерації. Відповідне рішення ухвалили на засіданнях виконавчого комітету та сесії міської ради, – повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Також депутати підтримали ініціативу жителів села Велика Круча щодо присвоєння рекреаційній зоні в їхньому селі імені Героя України Олександра Оксанченка.

Розглянули внесення змін до ряду діючих програм, фінансування видатків та заходів, які є можливими в умовах дії військового стану. Це програми галузі охорони здоров’я, соціального захисту, територіальної оборони та цивільного захисту, комунального спрямування. Зокрема, у місті буде встановлено чотири фонтанчики з питною водою.

Відповідно, ухвалили зміни до показників бюджету громади. Прийнято рішення про затвердження старости Теплівського старостинського округу – Любові Камської.

Було надано матеріальну допомогу на поховання відповідних категорій громадян, прийнято рішення про взяття на квартирний облік.

Нагадаємо, Полтава розірвала угоду про співпрацю з білоруськими містом Барановичі, звідки завдають авіаударів по Україні.