Із серпня на Полтавщині працюватимуть 30 нових пересувних відділень поштового зв’язку

Із серпня на Полтавщині працюватимуть 30 нових пересувних відділень поштового зв’язку | Oblnews - Новини Полтаської області

Укрпошта продовжує оновлення формату надання поштових послуг в селах. З серпня 49 нових пересувних відділень поштового зв’язку працюватимуть в селах Житомирської, Сумської та Полтавської областей і будуть обслуговувати 160 тис українців, – повідомили у пресслужбі Укрпошти.

Зокрема в Полтавській області додатково працюватимуть 30 бригад пересувних відділень. В зоні їхньої роботи – 346 сіл Кременчуцького, Глобинського, Хорольського, Козельщинського, Семенівського та частково Великобагачанського районів Полтавщини з населенням 98 тис мешканців.  Загалом разом з новими пересувними відділеннями на Полтавщині вже працює 98 поштових автівок.

Загалом з початку війни Укрпошта запустила 469 пересувних відділень поштового зв’язку. Вони надають повний спектр поштових послуг як і стаціонарні відділення: доставка та видача пенсій і соціальних допомог, видача грошових переказів, оплата комунальних платежів, продаж товарів першої необхідності, доставка посилок та періодики.

Крім того, в планах Укрпошти автоматизація пересувних відділень, завдяки чому українські селяни отримають доступ до базових фінансових послуг.